Olja på duk, motiv med blommor och hatt, signerad Andrew.

204443. Olja på duk, motiv med blommor och hatt, signerad Andrew.

130 x 161 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

130 x 161 cm.

Antal besök: 2 946