SPEGEL, empirestil, 1900-tal.

SPEGEL, empirestil, 1900-tal.
204441. SPEGEL, empirestil, 1900-tal.

Förgylld samt grönbemålad. Höjd 102 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 1 006