KNÄSTOL, "Stokke Variér Variable Balans".

2044407. KNÄSTOL, "Stokke Variér Variable Balans".

Stol med ergonomisk design. Märkt i tyget undertill Original Balans. Pat. /design pat. Made in Norway.
Bredd 50 cm
Djup 72 cm
Höjd 49 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 50 cm
Djup 72 cm
Höjd 49 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 1 416