DÜNNBIER. Tavla, alpint landskap, 1900-tal.

2043957. DÜNNBIER. Tavla, alpint landskap, 1900-tal.

Tunn öl, målning, alpint landskap, 1900-tal, olja på duk. Skildring av ett alpint landskap med hus och bergskupoler i bakgrunden, signerad längst ner till höger, 60x79cm, (81x99cm).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 445