SAMEHANTVERK, skinn samt renhorm, 4 delar.

204392. SAMEHANTVERK, skinn samt renhorm, 4 delar.

Arbeten ej signerade.
Kniv, renhorn, fodral med á jour samt geometrisk dekor. Längd med fodral 20cm.
Supsked, björk och renhorn, geometrisk dekor, längd 13cm.
Sykit, sämskinn och renhorn innehållande nål och tråd. Längd 7cm.
Skinnpåse i renskinn med detaljer i filt. Längd 13cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Arbeten ej signerade.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 893