SKRIVBORD "Uddebo", Svante Skogh, teak, 1950-tal.

2043590. SKRIVBORD "Uddebo", Svante Skogh, teak, 1950-tal.

Längd 135, bredd 70, höjd 76 cm.

Träskada, fläckar, slitage samt limrester.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 033