HYLLSYSTEM, "Niklas", IKEA, kromad metall med lackerad hyllplan.

2043216. HYLLSYSTEM, "Niklas", IKEA, kromad metall med lackerad hyllplan.

4 gavlar, 2 vitrinskåp, 15 hyllplan samt 1 stabiliserrings kryss. 1 sektions längd 87, bredd 43, höjd 182 cm.

Saknas 1 pinne i en gavel, färgslitage samt smärre träskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 141