KÖKSSTOL, modell K65, Alvar Aalto, Artek.

204317. KÖKSSTOL, modell K65, Alvar Aalto, Artek.

Björk, etikettmärkt.

Ställvis kraftigt slitage, fläckar och skador på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk, etikettmärkt.

Antal besök: 1 373