KAFFEKVARNAR, 3 st, allmoge, 1800-tal.

204251. KAFFEKVARNAR, 3 st, allmoge, 1800-tal.

Höjd ca. 25-28 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 25-28 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 046