Höörs Auktionshall
Konst
Måleri
MATS MÜLLER. AKVARELL, "gärdsmyg" signerad.
2042436. MATS MÜLLER. AKVARELL, "gärdsmyg" signerad.
21x29 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
21x29 cm.
Ej examinerad ur ram.
Höörs Auktionshall
495