STEN LINDAHL. "Vid fönstret". Olja på duk, signerad och daterad -73.

204242. STEN LINDAHL. "Vid fönstret". Olja på duk, signerad och daterad -73.

58x78 cm.

Sten Lindahl (1923–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

58x78 cm.

Sten Lindahl (1923–2012)

Antal besök: 1 611