Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, 1900-tal, ca. 153x81 cm.
204239. MATTA, 1900-tal, ca. 153x81 cm.
Dekor med fiskar.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Dekor med fiskar.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
517