SYVAGN, GOLVLAMPA, BORD, 1900-talets andra hälft.

20422. SYVAGN, GOLVLAMPA, BORD, 1900-talets andra hälft.

Bordets mått; längd 90 bredd 55 höjd 57 cm.

Slitage och skador. Bordet saknar tidiningshylla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 886