GÖRAN WÄRFF. Ljuslykta, "Polar", rött underfångsglas, Kosta.

2042060. GÖRAN WÄRFF. Ljuslykta, "Polar", rött underfångsglas, Kosta.

Etikettsignerad
Höjd 17 cm.

Bruksskick.

Göran Wärff (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettsignerad
Höjd 17 cm.

Bruksskick.

Göran Wärff (1933–2022)

Antal besök: 2 863