GÖRAN WÄRFF. Ljuslykta, "Polar", rött underfångsglas, Kosta.

2042060. GÖRAN WÄRFF. Ljuslykta, "Polar", rött underfångsglas, Kosta.

Etikettsignerad
Höjd 17 cm.

Bruksskick.

Göran Wärff (Född 1933)

Etikettsignerad
Höjd 17 cm.

Bruksskick.

Göran Wärff (Född 1933)

Antal besök: 743