Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Silver & Metall
Silver
SOPPSLEV, silver, F. Holm 1894.
204200. SOPPSLEV, silver, F. Holm 1894.
Stämplad F Holm 1894.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stämplad F Holm 1894.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
963