SOPPSLEV, silver, F. Holm 1894.

204200. SOPPSLEV, silver, F. Holm 1894.

Stämplad F Holm 1894.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad F Holm 1894.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 091