LUFTPISTOL, Herbert & Schmidt, Modell 71, West Germany.

2041630. LUFTPISTOL, Herbert & Schmidt, Modell 71, West Germany.

I originallåda.
Längd 30 cm.

Skada/lagning handtag.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I originallåda.
Längd 30 cm.

Skada/lagning handtag.
Slitage.

Antal besök: 973