SKÅLAR, 5 st. lergods, 1800-1900-tal.

204129. SKÅLAR, 5 st. lergods, 1800-1900-tal.

Diameter ca. 21-37 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 21-37 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 855