TAKFOTOGENLAMPA, bronserad metall med glaskupa, sekelskiftet 1800/1900.

2040833. TAKFOTOGENLAMPA, bronserad metall med glaskupa, sekelskiftet 1800/1900.

Höjd på bild 106 cm.

Åldersslitage, obetydliga nagg på kupan samt rör saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på bild 106 cm.

Antal besök: 461