TAKFOTOGENLAMPA, bronserad metall med glaskupa, sekelskiftet 1800/1900.

2040833. TAKFOTOGENLAMPA, bronserad metall med glaskupa, sekelskiftet 1800/1900.

Höjd på bild 106 cm.

Åldersslitage, obetydliga nagg på kupan samt rör saknas.

Höjd på bild 106 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Golvlampor
Antal besök: 141