LINNESKÅP, med spegelglas, jugend, 1900-tal.

204056. LINNESKÅP, med spegelglas, jugend, 1900-tal.

Längd 85, bredd 46, höjd 206 cm.

Slitage, repor, märken, troligtvis senare beslag och draghandtag.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 136