BORD, "Supercirkel", Bruno Mathsson och Piet Hein, Fritz Hansen, Danmark.

203990. BORD, "Supercirkel", Bruno Mathsson och Piet Hein, Fritz Hansen, Danmark.

Vit, metallklädd kant. Spår av etikett.
Längd 115 bredd 115 höjd 70,5 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, stötmärken.

Antal besök: 10 379