TÅGBANA, Tornado, Ankerbahn 2128.

2039686. TÅGBANA, Tornado, Ankerbahn 2128.

Tåg med 3 vagnar samt räls.
I originalkartong.

Kartong med skador.
Smärre slitage på tågset.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tåg med 3 vagnar samt räls.
I originalkartong.

Kartong med skador.
Smärre slitage på tågset.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 152