TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, trä och metall, 1900-tal.

203964. TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, trä och metall, 1900-tal.

Bemålade, stapelbara.

Slitage, senare bemålning, skador på trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålade, stapelbara.

Antal besök: 653