STAN WYS. Skulptur, patinerad brons på marmorsockel, signerad 2011, numrerad 1/8.

2039107. STAN WYS. Skulptur, patinerad brons på marmorsockel, signerad 2011, numrerad 1/8.

Höjd med sockel 76 cm, extra träsockel medföljer.

Stan Wys (Född 1949)

Stan Wys (Född 1949)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
S1 - Showroom 1
Antal besök: 166

Andra intressanta föremål