STAN WYS. Skulptur, patinerad brons på marmorsockel, signerad 2011, numrerad 1/8.

2039107. STAN WYS. Skulptur, patinerad brons på marmorsockel, signerad 2011, numrerad 1/8.

Höjd med sockel 76 cm, extra träsockel medföljer.

Stan Wys (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stan Wys (Född 1949)

Antal besök: 2 061