KARMSTOL, design Form 75, Galten, Danmark.

2039024. KARMSTOL, design Form 75, Galten, Danmark.

Stomme i lackad körsbär, sits klädd i läder. Rygghöjd 75 cm, sitthöjd 45 cm, bredd 62,5 cm.

Gott bruksskick, smärre slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 151