CARL-HENRIK WIGREN. tryck uplimmat på pannå.

203883. CARL-HENRIK WIGREN. tryck uplimmat på pannå.

Bildyta ca 35 x 28 cm. Signerat certifikat a tergo.

Slitage. Smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 719