HALLBORD, 1900-tal.

HALLBORD, 1900-tal.
203878. HALLBORD, 1900-tal.

Kinesisk stil, längd 63, bredd 48 cm, höjd 65.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
203878. HALLBORD, 1900-tal.

Smärre slitage.

Antal besök: 466