HERRARMBANDSUR, stål, Certina Waterking.

203869. HERRARMBANDSUR, stål, Certina Waterking.

Diameter ca. 3 cm.

Bruksslitage. Repor på urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 3 cm.

Antal besök: 1 254