Art deco, bar vagn.

Art deco, bar vagn.
2038478. Art deco, bar vagn.

1. Hälften av den 20: e århundrade Valnöt faner. Med handtag på sidan Insida med glashållare och senare metallskål. På hjul. 2 nycklar tillgängliga. HxBxD: 61,5x79x41cm.

Tecken på slitage, restaureringar, repor och repor i vissa områden.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
2038478. Art deco, bar vagn.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 413