2038478. Art deco, bar vagn.
2038478. Art deco, bar vagn.
1. Hälften av den 20: e århundrade Valnöt faner. Med handtag på sidan Insida med glashållare och senare metallskål. På hjul. 2 nycklar tillgängliga. HxBxD: 61,5x79x41cm.
Tecken på slitage, restaureringar, repor och repor i vissa områden.