TAKLAMPA, "T-31", Bergboms. 1960-tal.

203841. TAKLAMPA, "T-31", Bergboms. 1960-tal.

Upphäng i teak, kupor i opalt samt rökfärgat glas. Höjd 55
cm exkl. sladd. Diameter 35 cm.

Bruksslitage, smärre, ytlig nagg i kupans nedre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 196