VASER, 3 st glas, möjligtvis Göteborgs glasbruk, 18/1900-tal.

203812. VASER, 3 st glas, möjligtvis Göteborgs glasbruk, 18/1900-tal.

Orange glasmassa med vitt underfång.
Höjd 11 - 18 cm, diameter 11,5 - 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 449