203804. SERVISDELAR, 74 st, porslin, Maria Björnbär, Rosenthal.
Bestående av: 10 mattallrikar, 12 bordstallrikar, 12 assietter, 12 djupa tallrikar, 2 skålar, 1+1+2+1 fat, mjölkkanna, 10 tekoppar med fat, 15 kaffekoppar med fat, gräddkanna, kaffekanna, tekanna, sockerskål med lock.
Nagg, bruksslitage.