BORDSLAMPOR, 1 par, försilvrade, 1960/70-tal.

203763. BORDSLAMPOR, 1 par, försilvrade, 1960/70-tal.

Höjd 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 481