LYKTOR, till stolpar, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

203762. LYKTOR, till stolpar, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Metall/koppar.
Höjd ca 93 cm, diameter ca 55 cm.

Ingen elinstallation finns.
bucklor/slitage/smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall/koppar.

Ingen elinstallation finns.

Antal besök: 964