SKÅP, art deco, 1900-talets första hälft.

203734. SKÅP, art deco, 1900-talets första hälft.

Längd 140, bredd 45, höjd 117 cm.

Slitage samt ett större slagmärke på toppskivan annars smärre repor lagmärken och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 905