BORD, 3 iläggsskivor, Carl Malmsten, Nordiska kompaniet, Stockholm, 1900-talets första hälft.

203729. BORD, 3 iläggsskivor, Carl Malmsten, Nordiska kompaniet, Stockholm, 1900-talets första hälft.

Bord på pelarfot, björk, skyltmärkt NK samt brännmärkt CM Diameter 110, höjd 76 cm
Iläggskivor bredd 50 x 2, samt 60 cm.

Slitage, slagmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 151