203723. FICKUR, 2 st, silver, "Tissot" och "Ancore", 1800-talets slut.
Tissot, liten sekundvisare, diameter 51 mm, vikt 75 gram. Kedja, doublé 24 cm. Ancore, nyckeldragare, diameter 45 mm, vikt 60 gram. Kedja, doublé, längd 27 cm.
Slitage. Repor. Märken. Tissot med lös bakboett.
Nyckel/nycklar finns.