FICKUR, 2 st, silver, "Cronometro Nacional" och "Roskopf Paten". 1800-talets sista del.

203721. FICKUR, 2 st, silver, "Cronometro Nacional" och "Roskopf Paten". 1800-talets sista del.

Cronometro Nacional, diameter 57,5 mm, vikt 123 gram. Roskopf Paten, diameter 57 mm, vikt 112 gram. Kedja, längd 40 cm.

Slitage. Skador på urtavlorna. Repor. Märken. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 512