VAGN, 1800-tal.

VAGN, 1800-tal.
203707. VAGN, 1800-tal.

Längd ca 225 cm, bredd ca 110 cm, höjd 83 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
203707. VAGN, 1800-tal.

Åldersslitage.

Antal besök: 873