Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
EINAR CAJANUS. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad.
20370. EINAR CAJANUS. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad.
77 x 67 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
77 x 67 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 269