BYRÅ med tre lådor, 1800-talets mitt.

20366. BYRÅ med tre lådor, 1800-talets mitt.

Nyckel finns.
LÄngd 107, bredd 57, höjd 104 cm.

Fanerskador/Skador. Slitage. Sprickor. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns.

Antal besök: 872