DANIEL LEBIER. Olja på duk samt pannå, 3 st, signerade.

203655. DANIEL LEBIER. Olja på duk samt pannå, 3 st, signerade.

2 på pannå. Ca. 33x24, 28x16 och 33x24 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad.

Antal besök: 787