GNISTSKYDD, eklektisk-stil, sent 1800-tal.

203652. GNISTSKYDD, eklektisk-stil, sent 1800-tal.

Mahogny. Vridbar överdel. Längd 68, höjd 160 cm.

Slitage, krönet med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 665