MATTA. Röllakan. Ingegerd Silow. Mått 198x138 cm. Märkt IS.

203607. MATTA. Röllakan. Ingegerd Silow. Mått 198x138 cm. Märkt IS.

Ull. Bruna, samt orange/röda toner.
Dekor av geometriska mönster.
Signerad IS.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av geometriska mönster.
Signerad IS.

Bruksskick.

Antal besök: 1 720