Litografi. Båtvarv. Richard Björklund. 7/25. Daterad -52. 31x49 cm.
Färglitografi. Väderkvarn. Hugo Zuhr. Signerad. Numrerad 116/325. 29x41 cm.
Etsning. Landskap. Knut V Pettersson. 242/310. 18x24 cm.
Litografi. Komposition. Monogramsignerad ÖA. Numrerad 9/10. 50x36 cm.
2 st. Litografier. Signerade. Numrerade. 19x28 cm.
Bruksskick.
Bruksskick.