FÅTÖLJER, ett par, nyrenässans, sent 1800-tal.

203516. FÅTÖLJER, ett par, nyrenässans, sent 1800-tal.

Stolar längd 68 cm. Total höjd 99 cm
Klädda i rosa tyg. Står delvis på trissor.
Tillhörande delar i andra utrop 203143 203623.

Bruksslitage. Smärre repor och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 823