BORD, nyrenässans 1800-talets slut.

203425. BORD, nyrenässans 1800-talets slut.

Svartmålat med mässingsdetaljer. 50 x 50 cm samt 4 klaffar à 18 cm, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 696