TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, betong/stenmassa. (3).

203393. TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, betong/stenmassa. (3).

Diameter ca 45 cm. Höjd ca 46 cm.

Slitage, skador. Ett ben med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 771