KAMFERKISTA, 1900-tal.

KAMFERKISTA, 1900-tal.
20333. KAMFERKISTA, 1900-tal.

Skuren dekor, längd 101, bredd 50, höjd 58 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
20333. KAMFERKISTA, 1900-tal.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 378