PARVASER, porslin, Kina 1900-tal.

203292. PARVASER, porslin, Kina 1900-tal.

2 st, ljust porslin, bemålade med blommor och bladverk
Fotställning till bägge vaser medföljer
Höjd 20,5 cm.

Smärre ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20,5 cm.

Antal besök: 916